Startovní listina - KENNEL CUP

Jméno psovoda Jméno psa Chov. stanice. Plemeno Velikost Kategorie
SA1
Andrea Šímová (Novotná) Archie Pop Bernie PRT SA1
Andrea Šímová (Novotná) Angie Andreas Pop Bernie PRT SA1
Barbara Matějková Ammy ne kříženec SA1
Barbara Matějková Ammy ne kříženec SA1
Barbara Matějková Ammy ne kříženec SA1
Diviš Antonín Antonín Diviš Čajový lístek Papillon SA1
Karlová Ilona Jack JRT SA1
Karlová Ilona SA1
Karlová Ilona Jack SA1
Matoušková Renáta Wessi Blanche ze Stříbrného Luhu Bišonek SA1
Pechoušková Aneta Chloe Happy SA1
Peierova Jitka Dam SA1
Václav Borůvka Greta Garbo Drofa knírač malý P+S SA1
Andrea Šímová (Novotná) Bernie Andreas Dresdens Bomba PRT SA2
Barbora Kozlová Eddie trp. pinč SA2
Boháčová Martina Bon Voyage Glamour Flying Joy papillon SA2
Boháčová Martina Caysie Královská manta papillon SA2
Duhárová Anna Nikita Obornicki nornik PRT SA2
Golasikova Martina Jackie - JRT SA2
Hříbalová Veronika Spike - JRT SA2
Jana Bergová Baccardi's brown Melongena německý špic SA2
Merklová Monika Adaibi Kham-Mi border teriér SA2
Natasa Muhlová Barbarella Beau Bohemian Beauty Bohemian Beauty American Cocker Spaniel SA2
Pacák Petr kissing Katty Z Jeřeně PRT SA2
Pacáková Zuzana Kind of Crazy Černý Faun PRT SA2
Pechoušková Aneta Hillary Dark Cloud pudl SA2
Sálusová Květa Jessica Žlutá řeka yorkshire terrier SA2
Sálusová Květa Amy Sobasan SA2
Šaling Monika A Little Star of Youwentis šeltie SA2
Tereza Muhlová Blanche Baby Bohemian Beauty Bohemian Beauty American Cocker Spaniel SA2
Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí sheltie SA2
Vybíralová Karolína Infinity Black z Ďáblovy studánky Sheltie SA2
Čapková Martina Gaius Ivaela Německý špic SA3
Daniela Borůvková A3 Iris ze Sváškova dvora knírač malý černostříbřitý SA3
Ivana Suchardová Lucky - jezevčík SA3
Koubková Leona Jupík z La-Ni-Lu německý špic střední SA3
Martišová Tereza Grey Chagy Lenfir Lenfir šeltie SA3
Šaling Monika Devils Doll z Ďáblovy studánky šeltie SA3
Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Šúr PRT SA3
Vyskočilová Diana A3Ch. Flying Darcy Cherchez la S. kernteriér SA3
Miloš Kašpar Megi Americký kokršpaněl MA1
Pechoušková Aneta Chloe Happy Bohemia Alké BOC MA1
Miloš Kašpar Eclips Of The Sun Cheramond Cheramond Americký kokršpaněl MA2
Mrázková Michaela Alfonso de la Amorrada Mágica FXH MA2
Mrázková Michaela Dorica de la Amorrada Mágica FXH MA2
Štefečková Kateřina Brandy Bredie's Parson Russell Terrier MA2
Tereza Muhlová Abigail Avalanche Bohemian Beauty Bohemian Beauty American Cocker Spaniel MA2
Veselý Luboš Zuri Bohemia Alké BOC MA2
Dušková Julie Brown Beauty z Lodice AKE MA3
Francová Ivana Klea mix MA3
Hamšíková Petra "Lara" Ami Dévoué z Březkého průhona šeltie MA3
Lucie Bidlová Beatrice z Ploužnické stáje Kooikerhondje MA3
Milan Jirásek Yum-Yum ze Shetlandů šeltie MA3
Natasa Muhlová Archibald Angel Bohemian Beauty Bohemian Beauty American Cocker Spaniel MA3
Peierova Jitka Dancer von der Herbordsburg pudl MA3
Vetráková Zuzana Aria Clea Malý Šúr PRT MA3
Daniela Borůvková A3Ch Aja Ořechov knírač stř. P+S MAV
Davidová Lucie Belle Neffie z Lhotecké linie AKE LA1
Foltýnová Věra Century Fox Speedy Dream Border Collie LA1
Francová Ivana Ideal Crazy Bohemia Alké Border Kolie LA1
Francová Ivana Artemis z Jadeitu Bretaňský ohař dlouhosrstý LA1
Ivana Vošahlíková Angie BOC LA1
Jelínková Kristýna Atila Vlčí naděje AUO LA1
Jitka Slánská Daisy Czech Imp BOC LA1
Kamila Pilnáčková Della Czech Imp Czech Imp BOC LA1
Lerl Tomáš O'Quark Rubínové srdce border collie LA1
Lerlová Barbora ONyx Rubínové srdce Border collie LA1
Lukas Skalicky Hestii Grant Bohemia Alke Border Collie LA1
Purkytová Jaroslava VIKING z Úplňku whippet LA1
Sudlík Sebastian Sendy Prosto Chudo Australský ovčák LA1
Svatá Iveta Amigo Definitive Choice border collie LA1
Vacova Eva Antonie Barunidlo ČSP LA1
Vozábová Aneta Katy Gold Bohemia Alké border collie LA1
Beneš Marek Asuka z TauRi krátkosrstá kolie LA2
Dobiáš Jakub Indiana Jones Aibara BOC LA2
Dobiášová Iveta Grumble RM Sting z Černobílých BOC LA2
Dobiášová Jana Quip Gulden Land BOC LA2
Dolníčková Eliška Adrien z Krasového kraje BOM LA2
Duhárová Anna Chase Happy Bohemia Alké BOC LA2
Huml Tomáš MIssty BOC LA2
Kamila Pilnáčková Jenny --------- AUO LA2
Kolarovová Katarína ALSA "Suri" Eldest Slovakia border collie LA2
Košťálová Romana Quargo Bohemia Alké border collie LA2
Lerlová Barbora Amigo Aibara Border collie LA2
Lucie Kosánová Chelsea of Tennant Tennant BOC LA2
Pardubská Kateřina Foxi z Chotyně Z Chotyně BOM LA2
Rezková ndrea Destiny Restless Heart Dobrman LA2
Šoršová Eva Ery z Chotyně BOM LA2
Šoršová Kateřina Daiquiri Brown Aibara BOC LA2
Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké BOC LA2
Zykán Vladimír Beckie Morrison anglický setr LA2
Beerová Marie Teddy Irish Red irský terier LA3
Beitlová Dana Angua Valkar AUO LA3
Čištínová Vladimíra Vast Bohemia Alke BoC LA3
Diviš Antonín Antonín Diviš od Zlatonosné říčky Border Collie LA3
Jitka Slánská Bethy Czech Imp BOC LA3
Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky BOC LA3
Jitka Slánská Archie Czech Imp BOC LA3
Marie Beerova Aiša Vydří irský terier LA3
Martina Jírová Bree Czech Imp border kolie LA3
Milan Jirásek Dag Valiant Mintaka border kolie LA3
Mira Bednářová Amazon Extra Temperament Extra Temperament BO - malinois LA3
Schnabelová Jana A3Ch Dorothy Surri Mintaka Border kolie LA3
Schnabelová Jana Baby Czech Imp Border kolie LA3
Schnabelová Jana A3Ch Carrera Rapida Black Chevers Border kolie LA3
Vyskočilová Diana Ari kříženec LA3
Feldsteinová Růžena Artemis Z Jadeitu bretaňský ohař dlouhosrstý LAV